Aknicare Fast Creamgel – sposób na walkę z trądzikiem i niedoskonałościami cery od Synchroline

Opublikowano: 2019-10-21

Linia dermokosmetyków Aknicare, przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej, została poszerzona o nowy preparat do twarzy – Aknicare Fast Creamgel. Jego opatentowana formuła szybko i skutecznie pomoże pozbyć się problemu zmian trądzikowych, redukując zmiany zapalne i produkcję łoju, działając antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

 

 

Lekka konsystencja dermokosmetyku sprawia, że produkt szybko się wchłania, nie zostawiając na skórze tłustego filmu. Ponadto odznacza się on wysoką tolerancją i bezpieczeństwem stosowania, a pierwsze efekty widoczne są już po 2 tygodniach regularnego używania.

Aknicare Fast Creamgel to dermokosmetyk stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem zapalnym oraz zaskórnikowym. Opatentowane połączenie składników aktywnych: cytrynianu trietylu, GT-peptide-10 i linolanu etylu, stanowiące bazę dla wszystkich produktów z linii Aknicare, zostało wzbogacone o Honokiol, związek polifenolowy pozyskiwany z kory magnolii, o silnym działaniu przeciwutleniającym, przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Ich synergiczne działanie wpływa na wszystkie cztery przyczyny powstawania trądziku: łojotok, bakterie Cutibacterium Acnes, nadmierną keratynizację ujść mieszków włosowych oraz stan zapalny, skutecznie, a przy tym szybko walcząc z problemami cery trądzikowej. Pierwsze efekty działania Aknicare Fast Creamgel zauważymy już po 2 tygodniach regularnego stosowania – potwierdzają to przeprowadzone badania kliniczne.*

Zaletą kremu jest także jego lekka, żelowa konsystencja i nietłusta formuła, która szybko się wchłania oraz matuje cerę, zapobiegając jej błyszczeniu się. To preparat, który świetnie się sprawdzi jako baza pod makijaż. Z powodzeniem może być stosowany przez cały rok – nie wywołuje podrażnień skóry na skutek działania promieniowania UV.

 

Aknicare Fast Creamgel działa na przyczyny powstawania trądziku wpływając na:

  • redukcję wydzielania sebum,
  • zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego,
  • regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych – przeciwdziałanie powstawaniu
  • zaskórników,
  • ograniczenie rozwoju bakterii Cutibacterium Acnes.

 

Składniki aktywne:

  • cytrynian trietylu – regulacja wydzielania sebum, działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,
  • GT-peptide-10 – działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,
  • linolan etylu – regulacja wydzielania sebum, przeciwdziałanie hiperkeratynizacji,
  • honokiol – silne działanie przeciwutleniające, działanie przeciwzapalne, antybakteryjne,

Cena: 59,00 zł
Premiera: 1 października 2019

 

Materiały prasowe marki SynchrolineStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.