Ekopiękno Babski Targ 9-10 listopada 2019 Katowice

Opublikowano: 2019-11-01
targi_ekopiekno_katowice.jpg

Już 9-10.11 w Katowicach odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno wraz z Babskim Targiem. Babski Targ powstał z myślą o kobietach, które lubią być doceniane i rozpieszczane produktami wysokiej jakości.

 

 

To miejsce, gdzie będzie można dostać ekologiczne kosmetyki, ręcznie wykonaną biżuterię, modę od polskich producentów. Dostępna będzie również moda dla dzieci. Babski Targ to możliwość spędzenia dnia z przyjaciółkami, córkami, matkami. Dzień na plotki, dzielenie się swoimi historiami, pyszne ciastko, kawę a przede wszystkim zakupy.

Jest to miejsce, gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS-ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targów jest możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty - opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.

Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Ekopiękno oraz Babski Targ to część Wege Festiwalu w Katowicach - największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce.

Ekopiękno, Galeria Szyb Wilson,
ul. Oswobodzenia 1, Katowice
9.11.2019 sobota 12:00 - 19:00
10.11.2019 niedziela 12:00 - 18:00
Wstęp bezpłatny!Strefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.