Jak walczyć z przebarwieniami po lecie?

Opublikowano: 2019-09-24
jak_walczyc_z_przebarwieniami_po_lecie.jpg

Przebarwienia posłoneczne, w przeciwieństwie do opalenizny, nie blakną po lecie. Jeśli więc, pomimo stosowania kremów z filtrem, na najbardziej widocznych i odkrytych częściach Twojego ciała pojawiły się plamy pigmentacyjne – czas na walkę z nimi.

 

 

Linia THIOSPOT to seria dermokosmetyków stworzona do walki z przebarwieniami. Kosmetyki THIOSPOT bazują na połączeniu 3 składników aktywnych: fenyloetylu rezorcynolu, acetyloglukozaminy i linolanu etylu, które wieloetapowo hamują syntezę melaniny, prowadząc do wyrównania kolorytu skóry oraz przeciwdziałają powstawaniu nowych zmian przebarwieniowych. Zawarty w dermokosmetykach THIOSPOT kwas ferulowy opóźnia procesy starzenia się skóry i zmniejsza tendencję do powstawania nowych przebarwień.

 

W skład linii wchodzą:

  • Krem na noc THIOSPOT INTENSIVE Synchroline, czyli skoncentrowany kosmetyk o działaniu rozjaśniającym, przeznaczony do leczenia intensywnych zmian przebarwieniowych, w tym zmian pojedynczych. Zalecane stosowanie: nakładać raz dziennie wieczorem na przebarwienia. Cena: 70 zł/30 ml.
  • THIOSPOT SR SKIN ROLLER Synchroline – skin roller do miejscowego stosowania na przebarwienia
    Skoncentrowany preparat depigmentacyjny przeznaczony do stosowania punktowego na intensywne przebarwienia w obszarze skóry twarzy i ciała. Zalecane stosowanie: 2 razy dziennie, na zmiany pigmentacyjne.
    Cena: 35 zł/5 ml.
  • THIOSPOT ULTRA SPF 50 Synchroline – krem na dzień z filtrem UV SPF 50. Krem rozjaśniający i hamujący powstawanie przebarwień z wysokim filtrem ochronnym SPF 50+ do codziennej pielęgnacji. Przeznaczony do leczenia silnych przebarwień i zmian pojedynczych. Jego lekka formuła sprawia, że może być stosowany również przy cerze skłonnej do przetłuszczania. Zalecane stosowanie: stosować na dzień na oczyszczoną skórę twarzy. W przypadku częstej ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego ponawiać aplikację w ciągu dnia. Cena: 76 zł/ 30 ml.

Jeśli jesteś podatna na przebarwienia i chcesz uniknąć ich w przyszłości, o silnej ochronie przeciwsłonecznej musisz pamiętać przez cały rok, stosując na co dzień kremy z filtrem. W walce z przebarwieniami pomoże nam również skoncentrowane serum liposomowe z witaminą C 10% - Synchrovit C.

Serum zawiera czystą 10% witaminę C, w formie liposomowej, co zwiększa stabilność witaminy C na utlenianie oraz umożliwia przenikanie i uwalnianie składników aktywnych w głębszych partiach skóry. Wzbogacenie formuły o sód i mleczan cynku wzmacnia jej działanie antyoksydacyjne. Serum szybko się wchłania i odznacza się wysoką skutecznością. Stosowane regularnie rozjaśnia przebarwienia, nadając cerze jednolity koloryt i przywracając jej zdrowy blask, a ponadto wpływa na redukcję zmarszczek. Cena: 29 zł/5 ml lub kuracja: 145 zł /6 ampułek po 5 ml.

 

Materiały prasowe SynchrolineStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.