Jesienna edycja Ekocudów w Gdańsku zakończona sukcesem

Opublikowano: 2019-10-21

Mieszkańcy Trójmiasta pokochali Ekocuda – już po raz czwarty tak tłumnie przybyli, by zakupić swoje ulubione kosmetyki i poznać nowe marki, które oferują produkty inspirowane naturą. Zarówno wystawcy, jak i uczestnicy nie mogą się doczekać kolejnych targów – nic dziwnego, gdyż każda edycja to możliwość osobistego poznania producentów z odbiorcami ich kosmetyków, wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy na temat naturalnej pielęgnacji skóry. Wszystko po to, by dbać o siebie naturalnie.

 

 

Weekendowe wydarzenie było na bieżąco komentowane przez uczestników i wystawców w mediach społecznościowych. Uczestnicy dzielili się swoimi wrażeniami, polecali stoiska, które ich zdaniem warto odwiedzić, pokazywali swoje zakupy. Można było przeczytać m.in. takie wpisy: "Czuję się jak w niebie!"; "Byliśmy dzisiaj na Ekocuda Targach Kosmetyków Naturalnych. Było dużo wystawców i jeszcze więcej klientów. Jesteśmy w szoku, że aż tak dużo ludzi interesuje się takimi produktami"; "Dziś przyjemnie spędziłam czas na czwartej edycji Ekocuda w Gdańsku. Przywitał mnie ogrom wystawców i bogata oferta, aż ciężko było zdecydować się, co wybrać". Wystawcy także doceniali możliwość bezpośrednich rozmów ze swoimi klientami: "Ekocuda Gdańsk dzień 1 uważamy za totalnie udany. Moc wrażeń i słów uznania, dziękujemy!".

– Społeczność, która się tworzy wokół naszych targów to dla nas największy dowód na to, że to, co robimy, ma sens. Z edycji na edycję przybywa nowych wystawców, marek, produktów, na których poznanie z niecierpliwością czekają miłośnicy ekokosmetyków. Te spotkania często owocują wieloletnimi relacjami, wystawcy poznają swoich klientów, często doceniają ich lojalność specjalnymi rabatami czy próbkami produktów. Zarówno wystawcy, jak i klienci wychodzą z targów zadowoleni, a to dla nas najważniejsze. – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i organizatorka targów Ekocuda. Dodaje: Wśród wystawców są marki, które są z nami od samego początku, rozwijają się wraz z nami. To niesamowite obserwować, jak z roku na rok poszerza się ich oferta, a także zwiększa kolejka klientów. Cieszę się, że rynek kosmetyków naturalnych tak dynamicznie się rozwija i dzięki temu, mamy coraz większy wybór ekokosmetyków.

Już po raz trzeci Ekocuda odbyły się na terenie Stadionu Energa w Gdańsku, ale po raz czwarty w tym mieście. Na uczestników poza szeroką ofertą kosmetyków naturalnych czekały także inne atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład Agnieszki Niedziałek, ambasadorki Ekocudów, autorki bloga napieknewlosy.pl, która o pielęgnacji włosów wie prawie wszystko. Eko-warsztaty poprowadził także Wielki Kufer. Odwiedzający mogli liczyć na specjalne oferty cenowe, promocje czy premiery nowych produktów. Dodatkowo, idąc w kierunku zero waste, wiele marek przyjmowało puste opakowania, była także szansa dolewek produktów.

 

PATRONI MEDIALNI:
Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Inspirantka.pl, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Wirtualne kosmetyki, Yoga & Ayurveda, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Business Woman & Life, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa,
Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, V mag, Kliknij w zdrowie, Joga.pl, Zdrowa Lista Zakupów, MiastoDzieci.pl, My3Miasto, Mamy Mamom, JOGA.PL, Wielki kufer, Zakręcovnia, Magazyn Kobiet Mademoiselle, Gazeta Wieczór Pomorza, Alissvlogchannel.Strefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.