Koenzym Q10 – eliksir młodości w kosmetykach Starej Mydlarni

Opublikowano: 2019-09-02

W laboratorium Starej Mydlarni powstał nowy doskonały duet kosmetyków do pielęgnacji twarzy, krem i serum z Koenzymem Q10 cenionym za właściwości odmładzające, zdolność do poprawy jędrności skóry i jej regeneracji. Koenzym Q10 to eliksir młodości, po który warto sięgnąć jak najwcześniej.

 

 

Koenzym Q10 naturalnie występuje w naszym organizmie. Dzięki niemu skóra jest jędrna, broni się przed wolnymi rodnikami i efektami stresu oksydacyjnego. Jednak z wiekiem produkcja koenzymu znacząco spada. Dlatego do codziennej pielęgnacji należy wprowadzić produkty, które dostarczą tej niezwykle skutecznej substancji od zewnątrz. Kosmetyki z koenzymem Q10 powinny być stosowane również przez młode osoby, jako element profilaktyki przeciwzmarszczkowej.

 

Serum Koenzym Q10 Stara Mydlarnia w 99,5 proc. zawiera naturalne składniki. To połączenie dobroczynnego koenzymu i oleju jojoba. Koenzym Q10 silnie hamuje aktywność wolnych rodników, pobudza metabolizm i regenerację komórek, spowalnia powstawanie zmarszczek, chroni przed niedotlenieniem komórek oraz zwiększa zdolności obronne naskórka. Zimnotłoczony olej jojoba wraz z olejem ze słodkich migdałów doskonale odżywia, zmiękcza i uelastycznia skórę twarzy, dostarczając niezbędnych składników dla jej prawidłowego funkcjonowania. 39 zł /30 ml.

 

Krem do twarzy Koenzym Q10 Stara Mydlarnia, można stosować na dzień i na noc, zawiera on również masło shea, olej z drzewa moringa, olej z pestek winogron i kompleks witamin B, C, E. 97,8 proc składników kremu jest pochodzenia naturalnego. Krem w połączeniu z serum tworzy niezwykłą tarczę ochronną, która hamuje negatywny wpływ czynników środowiskowych na skórę. Koenzym Q10 hamuje aktywność wolnych rodników, pobudza metabolizm i regenerację komórek oraz spowalnia powstawanie zmarszczek. Zawartość masła shea zmiękcza i uelastycznia, a kompleks witamin odżywia i pielęgnuje skórę twarzy. 43 zł/50 ml.

 

Materiały prasowe Stara MydlarniaStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.