Kolagenowe antidotum na zmarszczki

Opublikowano: 2019-09-06
kolagenowe_antidotum_na_zmarszczki.JPG

Twojej skórze brakuje elastyczności i nawilżenia? Skorzystaj z zabiegów kolagenowych, które raz na zawsze pomogą Ci zapomnieć o defektach skórnych. Kolagen jest jednym z ważniejszych surowców wykorzystywanych w kosmetyce. Można znaleźć go w kremach, serach i innych produktach sygnowanych logo luksusowych marek. Czy wiecie, dlaczego producenci tak chętnie wykorzystują kolagen? Aby wyjaśnić tę kwestię, należy odnieść się do funkcji kolagenu, jaką pełni w ludzkim ciele.

 

 

Twoja skóra składa się z kolagenu

Kolagen jest głównym składnikiem tkanki łącznej. Stanowi aż 30% wszystkich białek w organizmie człowieka, a 70% kolagenu znajduje się w samej skórze. W ludzkim układzie kolagen znajduję się w praktycznie każdej tkance. Między innymi utrzymuje narządy na swoim miejscu, odpowiada za dobry wzrok i jest rusztowaniem dla skóry. Niestety, już po 25. roku życia ilość kolagenu w skórze maleje, co oznacza, że rozpoczyna się proces starzenia. Skóra staje się mniej elastyczna i pojawiają się zmarszczki. Na szczęście znamy sposób na stymulację organizmu do produkcji kolagenu ustrojowego.

 

Zatrzymaj upływający czas

Każdy z nas chce zatrzymać młody wygląd jak najdłużej. Dlatego właśnie naukowcy z całego świata zaczęli zastanawiać się, w jaki sposób skutecznie spowolnić proces starzenia się. I tak powstał kolagen naturalny Souvre. Formuła pozyskiwania tego dobroczynnego białka została opatentowana przez polskich naukowców z Uniwersytetu Gdańskiego, a dostępne obecnie produkty eksportowane są na cały świat. To właśnie kosmetyki kolagenowe zainspirowały kosmetologów do opracowania kuracji na twarz, ciało, skórę głowy i paznokcie, które skutecznie regenerują komórki już po pierwszym zabiegu. Regularne stosowanie kolagenu naturalnego spowalnia powstawanie oznak upływającego czasu, takich jak zmarszczki, przebarwienia, rozstępy czy cellulit.

 

Co wyróżnia kolagen naturalny Souvre na rynku kosmetycznym?

Przede wszystkim: naturalność

Najczęściej spotykane odmiany kolagenu są produktami syntetycznymi lub otrzymywanymi poprzez stosowanie agresywnych metod obróbki. Hipoalergiczny kolagen naturalny Souvre jest pozyskiwany ręcznie, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości biologiczne. W składzie nie znajdziecie zbędnych dodatków, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki, które wpływają negatywnie na organizm człowieka.

Odkryj właściwości kolagenu

Zabiegi z wykorzystaniem właściwości tego wyjątkowego białka, takie jak Kuracja Zdrowe Włosy, Szybki Efekt czy Kuracja Oczyszczenie Twarzy są w Twoim zasięgu! Możesz zamówić je w sklepie internetowym Souvre i wykonać samodzielnie, w domowym zaciszu. Informacje na temat przeprowadzenia poszczególnych zabiegów znajdziesz w Folderze Kolagenowym Souvre, który jest dostępny w wersji online na stronie marki Souvre: https://souvre.com/pl/
Miłego, kolagenowego relaksu!

 

Materiały prasowe marki SouvreStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.