Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw

Opublikowano: 2019-08-05

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw otwierają zupełnie nową erę dla BIO branży. W terminie 11-13 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo wszystko będzie w jakości BIO, EKO, ORGANIC i naturalnej, FAIRTRADE, DEMETER.

 

 

Wśród ponad 150 wystawców znajdują się firmy zarówno z Polski, jak i zagranicy. Producenci, dystrybutorzy przedstawią tylko produkty certyfikowane. Będzie można porozmawiać bezpośrednio z wytwórcami i zapoznać się nowościami spośród wszystkich wystawionych marek.

Specjalnie na ten jesienny weekend organizatorzy BIOEXPO Warsaw przygotowują dla Państwa mnóstwo atrakcji. W piątek i sobotę do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają głównie przedstawicieli biznesu. Będzie to idealna okazja do zapoznania się z trendami, nowościami rynkowymi oraz do nawiązania relacji biznesowych i skorzystania ze specjalnych targowych ofert. To też niepowtarzalna okazja do skorzystania z programu Hosted Buyers.

Konsumenci najwięcej atrakcji znajdą dla siebie w niedzielę. Tego dnia ambasadorzy ekologicznego stylu życia: Katarzyna Bosacka, Mama Alergika Gotuje oraz Grzegorz Łapanowski będą opowiadać, gotować, doradzać i przekonywać do zmiany swoich nawyków żywieniowych i stylu życia poprzez wykluczenie produktów konwencjonalnych na korzyść tych w jakości BIO, ORGANIC i EKO. Będzie można zrobić zakupy na BioBazarze Special Edition, zjeść BIO brunch, świeżo wypiekane pieczywo, napić się ekologicznych smoothies, kawy, soków. Na wspólne gotowanie zaprasza Fundacja Szkoła na Widelcu, która od lat pracuje na rzecz dobrego żywienia, pokazując dzieciom jak jeść zdrowo i smacznie.

W ramach targów odbędzie się trzydniowy, największy Kongres, podczas którego kompleksowo zostanie podjęta tematyka rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Eksperci i praktycy dyskutować będą również o zdrowiu, zagrożeniu, jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i na wiele innych tematów.Strefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.