Od dziś Hebe obecne w Zduńskiej Woli

Opublikowano: 2019-05-30

30 maja br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w centrum handlowym Retail Park przy ul. Cichej 3 w Zduńskiej Woli. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 216. w Polsce.Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. W ramach pierwszej z nich – „Twoje ulubione marki makijażowe -40%” – w ofercie znalazły się produkty marek: Makeup Revolution, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Maybelline, Pierre René, MylaQ, Ingrid, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel, Hean oraz Bell HypoAllergenic. Dzięki drugiej ofercie wszystkie produkty marek Nacomi i Purederm można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacimy aż 40% mniej.

Oprócz tego z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach, w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje od 30 maja do 3 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.

Warto z kartą! Tylko 30 maja, robiąc zakupy za min. 70 zł, klienci nowo otwartej drogerii otrzymają rabat w wysokości 10 zł.

Hebe w centrum handlowym Retail Park przy ul. Cichej 3 w Zduńskiej Woli otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–20:00, w soboty w godz. 9:00-18:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00. Zapraszamy!
Materiały prasowe Hebe

Strefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.