Pedicure damski i męski Wrocław

Opublikowano: 2019-09-25

Zdrowe i piękne stopy to nie tylko zadbana skóra, ale również wypielęgnowane paznokcie. Profesjonalne zabiegi manicure we Wrocławiu sprawią, że będziesz wyglądać doskonale. Wrocławski salon zaprasza do skorzystania z profesjonalnych zabiegów manicure.Przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów pedicure dla kobiet, mężczyzn i osób starszych. Wykonujemy głównie pedicure frezarkowy, pedicure hybrydowy oraz french pedicure, ale na życzenie klientów chętnie wykonamy również niestandardowe usługi takie jak pedicure spa. Do naszego salonu stylizacji paznokci, który mieści się na we Wrocławiu, zapraszamy również na manicure hybrydowy, manicure japoński oraz przedłużanie, naprawę i utwardzanie paznokci.

Paznokcie wiele mówią o nas samych. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, by podkreślić swój wizerunek, potrzebują nienagannie wypielęgnowanych dłoni. Jeśli poszukujesz sprawdzonego salonu pedicure we Wrocławiu, zaufaj specjalistom! Zadbamy nie tylko o piękno i kondycję paznokci, ale również wypielęgnujemy delikatną skórę wokół nich. Do zabiegów pedicure oraz stylizacji paznokci używamy jedynie wysokiej jakości produktów. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę oraz oferujemy najwyższej jakości usługi pielęgnacji i stylizacji paznokci u stóp we Wrocławiu. Do stylizacji paznokci u stóp wybieramy tylko sprawdzone profesjonalne lakiery, które wyróżnia szeroka gama kolorystyczna. Stosowane przez nas preparaty wzmacniają i pielęgnują płytkę paznokci.

Zadbane stopy i paznokcie dodają również pewności siebie. Oferujemy zabiegi pedicure i stylizacji paznokci u stóp. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie, doskonałą jakość i oszałamiający wygląd paznokci.

Nasze stylistki paznokci przywrócą piękno zarówno stopom, jak i paznokciom. Niezależnie od tego, czy potrzebują one przedłużenia, wypełnienia, uzupełnienia czy też jedynie stylizacji za pomocą wybranych kolorów lakieru - wyjdziesz od nas z pięknymi i zadbanymi stopami.

Zaufaj naszym doświadczonym i wykwalifikowanym ekspertkom, które troskliwie wypielęgnują i udekorują kolorem paznokcie u twoich stóp. Wybierz profesjonalny pedicure we Wrocławiu w przystępnej cenie.

Wizytę na wszystkie usługi w salonie, w tym również na pedicure Wrocław, możesz zarezerwować poprzez Booksy.com.

Strefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.