Soczyste nawodnienie z Watermellow - nowa marka w Kontigo

Opublikowano: 2019-08-23
kosmetyki_arbuzowe.jpeg

Nawodnienie, nawilżenie, ochrona przed utratą wody… Mówiąc o pięknej, zdrowej cerze, te hasła powtarzamy jak mantrę. Nic dziwnego. To właśnie odpowiednie nawilżenie skóry w największym stopniu decyduje o jej kondycji.
Watermellow, nowa marka dostępna wyłącznie w Kontigo, to kwintesencja "soczystego nawodnienia". Naturalne kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy i ciała, oparte zostały na produkcie, który w 90 proc. składa się z wody - soczystym arbuzie.

 

 

Od środka i od zewnątrz

Latem tematyka nawadniania organizmu poruszana jest bardzo często. Jednak nie tylko w czasie upałów powinniśmy pamiętać, jak ważna dla naszego zdrowia i urody jest woda. 2 litry tego płynu dziennie to podstawa. Jednak wodę możemy uzupełniać także inaczej. Jak? Choćby sięgając po arbuza. Nie tylko ugasi pragnienie i dostarczy organizmowi wody, ale jest też źródłem wielu witamin, pierwiastków i składników odżywczych. Ich dobrodziejstwem możemy się cieszyć, nie tylko jedząc arbuzy, ale także stosując kosmetyki, stworzone na bazie tego zdrowego owocu.

 

Watermellow - nawadnia i nawilża

Nawadniające produkty z serii Watermellow - nowej marki w sklepach Kontigo, wykorzystują wszystkie dobroczynne właściwości arbuza. Dzięki temu jednocześnie nawadniają i nawilżają skórę. Bo choć często stosujemy te pojęcia zamiennie, ich znaczenie jest różne. Nawilżanie polega na stworzeniu na skórze warstwy ochronnej, która zapobiega uciekaniu wody z wnętrza skóry. Z kolei nawodnienie wiąże się z uzupełnieniem wilgoci w głębszych warstwach naskórka. Higroskopijne składniki o właściwościach wiążących wodę (np. kwas hialuronowy, czy gliceryna), wnikają w głąb skóry, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia wszystkim jej warstwom. Arbuzowe kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji skóry z serii Watermellow, łączą właściwości nawadniające i nawilżające. Efekt? Piękna skóra. Gładka, elastyczna, miękka i pełna blasku.

 

Lato pod znakiem arbuza

Nowa marka kosmetykóq Watermellow wchodzi na rynek latem. To nie przypadek. W końcu sezon na arbuzy trwa w najlepsze, a zapach tych owoców to jeden z wakacyjnych afrodyzjaków. O tej porze roku, nasza skóra traci też szczególnie dużo wody i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dajmy więc szansę arbuzowi i sprawdźmy, jak wielką moc ma ten soczysty owoc. Już w sierpniu w sklepach Kontigo, znajdziemy pierwsze produkty z serii Watermellow. Serum do twarzy, żel pod oczy, maseczka do twarzy i pianka do mycia twarzy zapewnią kompleksowe nawodnienie każdemu rodzajowi cery - suchej, tłustej, mieszanej, trądzikowej, wrażliwej, naczynkowej… Siła arbuzowego nawilżenia ma bowiem ogromną moc i nie zważa na żadne podziały!

 

Materiały prasowe marki WatermellowStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.