Sposób na… dobry rok od Tchibo!

Opublikowano: 2019-11-15

Czy to był dobry rok? Takie rozważania nachodzą nas zazwyczaj u jego schyłku, kiedy myślami jesteśmy już przy kolejnym, sylwestrowym przyjęciu. W naszych głowach rodzą się wtedy scenariusze nadchodzących, dwunastu miesięcy. Warto wykorzystać ten moment i przygotować się na nowy start. Wejście w 2020 rok może okazać się jeszcze łatwiejsze z kalendarzem marki Tchibo. Spraw, aby to był DOBRY ROK!

 

 

Kalendarz marki Tchibo został stworzony z myślą o wszystkich planujących w nadchodzącym roku zadbać nie tylko o siebie, ale także o lepsze samopoczucie naszej planety. Wykonany w całości z papieru posiadającego certyfikaty FSC, stanie się Twoim towarzyszem i skarbnicą zadań, celów oraz planów, a z uwagi na swoje praktyczne rozmiary zawsze możesz mieć go pod ręką. Lubisz planować tydzień? A może wolisz widzieć, jak rozkładają się Twoje plany na cały miesiąc? W kalendarzu masz zarówno pierwszą, jak i drugą możliwość, a jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej przestrzeni – na ostatnich stronach znajdziesz miejsce na notatki. Motyw roślinny, który zdobi poszczególne karty kalendarza, adekwatny jest do każdej pory roku, a całość zachowana jest w delikatnym zielonym odcieniu.
Co jeszcze wyróżnia ten wyjątkowy kalendarz? Z uwagi na to, że marka Tchibo przykłada coraz większą wagę do produkcji i promowania życia w duchu eko, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, jest on skarbnicą wskazówek i przykładów, jak, za pośrednictwem małych kroków, działać na korzyść środowiska. W środku znajdziesz przykłady „eko-nawyków”, przepisów i praktycznej wiedzy, która pomoże Ci wdrożyć zasady zero waste w Twoim domu.

Marka Tchibo, mając świadomość rosnącego problemu zanieczyszczenia środowiska, zwraca coraz większą uwagę na jakość oraz pochodzenie materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji. Stawiając na bawełnę pochodzącą z ekologicznych upraw, certyfikowane drewno i papier, recykling oraz godne warunki pracy dąży do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju i prowadzenia odpowiedzialnego biznesu. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w zakładce ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ na stronie internetowej Tchibo.

Tchibo – historia firmy sięga roku 1949, kiedy to pochodzący z Hamburga kupiec Max Herz wpadł na pomysł wysyłkowej sprzedaży kawy. Z czasem oferta firmy poszerzała się o produkty z kategorii gospodarstwa domowego, dekoracji, mody czy sportu. Pierwszy sklep Tchibo otwarto w Hamburgu w 1955 roku. Obecnie Tchibo ma już ponad 1000 sklepów na całym świecie. Ponadto w 9 krajach Europy oferuje sprzedaż w sklepach internetowych. Firma oferuje swoim klientom niepowtarzalny asortyment – co tydzień nowe inspiracje. Tchibo jest zdobywcą nagrody The National German Sustainability Award 2016.

 

Materiały prasowe TchiboStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.