Wielki jubileusz branży beauty! 40. Kongres i Targi LNE

Opublikowano: 2019-09-02
kongres_lne_2019.png

Udział w Kongresie i Targach LNE to szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. Jesienna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa – już 9-10 listopada będziemy wspólnie świętować piękny jubileusz – 40. edycję Kongresu i Targów LNE!

 

W trakcie kongresowego weekendu cała branża beauty spotyka się w jednym miejscu, by rozmawiać o wyzwaniach, jakie stoją przed profesjonalistami, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznawać nadchodzące trendy.
Dynamiczny rozwój branży to także nieustanne zmiany w zakresie tematycznym i formule Kongresu. Tej jesieni wprowadzamy wiele inspirujących nowości! Nowe formuły sesji stawiają w 100% na praktykę gabinetową i biznesową, dzięki czemu poznasz gotowe rozwiązania, które z łatwością wdrożysz do codziennej pracy zaraz po Kongresie!

 

Programy Kongresów i Targów LNE niezmiennie dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań dynamicznie zmieniającej się branży. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia odbędą się następujące sesje:

  • GŁÓWNA: advanced beauty med & science, praktyka własna, trend reports
  • BIZNES I ROZWÓJ OSOBISTY
  • MEDICAL BEAUTY: fokus na praktykę (limitowana liczba karnetów z dostępem do sesji medical beauty – 300 miejsc) NOWA FORMUŁA
  • PODOLOGIA: rentowny gabinet NOWA FORMUŁA
  • STYLIZACJA: nails & lashes NOWOŚĆ
  • STYLIZACJA: make-up
  • EDU: specjalizacja i start w biznesie NOWOŚĆ
  • MAKIJAŻ PERMANENTNY
  • TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA
  • KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE: premierowe zabiegi

 

W programie nie zabraknie też popularnych warsztatów MASTERCLASS z zakresu biznesu, makijażu oraz medical beauty. Szczegóły kongresowego programu sprawdzisz tu: https://kongres.lne.pl/artykul/program-40-short

Część wystawiennicza Kongresu i Targów LNE to ponad 230 wystawców – najlepsze polskie i światowe firmy z branży beauty. Odwiedzający targi mogą zapoznać się z ofertą ponad 600 marek, które znajdą na stoiskach w dwóch halach targowych.

Sprzedaż biletów i karnetów na 40. Kongres i Targi LNE rusza już 31 sierpnia i zaczyna się od akcji HAPPY DAYS! Tylko w dniach 31 sierpnia-2 września kupisz bilet/karnet na 40. Kongres i Targi LNE 40% taniej!
Szczegóły na www.kongres.lne.plStrefa Lidera

Moi Kochani Liderzy, już wkrótce otrzymacie dostęp do tej części strony, którą przygotowałam tylko dla Was.
Strefa Lidera to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób, które chcą sie rozwijać w Marizie.
Otrzymacie darmowe, ciekawe narzędzie do pracy.

Zapraszam wkrótce.